Centrala GM Warszawa - potwierdzenie napraw gwarancyjnych

Czy to auto warto kupić? Co o nim sądzą inni forumowicze? Tutaj możecie się do woli pytać o auta z ogłoszeń.

Moderatorzy: Tunio999, Makary

Wiadomość
Autor
twardypt91
Mieszkaniec
Model:

#91 Post autor: twardypt91 » 26 lis 2011, 21:28

Ale tego maila wysłałeś do kogo konkretnie? Info odnośnie napraw i przebiegu dostałeś?
Opel Zafira A (po lifcie) - jedyne słuszne auto :driver:

norbert_p

#92 Post autor: norbert_p » 26 lis 2011, 22:38

twardypt91 pisze:Ale tego maila wysłałeś do kogo konkretnie? Info odnośnie napraw i przebiegu dostałeś?
Maila wysłałem do firmy, w której serwisowane było auto. Adres wziąłem z pieczątki z książki serwisowej. Znalazłem stronę www, tam adres e-mail. Dostałem m.in. kody z carpass.

Awatar użytkownika
marlow
Przeglądacz
Model:

#93 Post autor: marlow » 27 lis 2011, 19:47

twardypt91 pisze:Ale tego maila wysłałeś do kogo konkretnie? Info odnośnie napraw i przebiegu dostałeś?
Jeśli chcesz to podam Ci tekst po holendersku, który napisałem do serwisu w sprawie mojej Zosieńki. Odpowiedź przyszła bardzo szybko. Dostałem wyszczególnienie wszystkich wizyt ze specyfikacją napraw i wymian które były dokonane w mojej Zosieńce.
pozdrawiam
marlow

twardypt91
Mieszkaniec
Model:

#94 Post autor: twardypt91 » 28 lis 2011, 00:55

Ok, podeślij mi ten tekst. Ciekawe, czy coś na temat ZA mi napiszą :mysli: Adresu serwisu nie mam, więc zakładam, że auto serwisowane było w serwisie obok salonu.

Awatar użytkownika
marlow
Przeglądacz
Model:

#95 Post autor: marlow » 28 lis 2011, 08:23

twardypt91 pisze:Ok, podeślij mi ten tekst. Ciekawe, czy coś na temat ZA mi napiszą :mysli: Adresu serwisu nie mam, więc zakładam, że auto serwisowane było w serwisie obok salonu.
Tekst pisma serwisu posłałem na PW.

Miałem podobny przypadek i napisałem do GM Polska gdzie podali mi na podstawie akcji serwisowe,j którą przeszła moja Zośka w Holandii w którym serwisie była naprawiana.
Okazało się, że wszystkie przeglądy miała tam wykonywane więc przesłali mi wszystkie informacje na temat przeglądów i napraw.
Radzę iść moją ścieżką, pisz najpierw do GM Polska. Jeśli będziesz miał pytania daj znać.
Pozdrawiam
marlow

tradelux
Mieszkaniec
Model:

#96 Post autor: tradelux » 28 lis 2011, 11:16

Zafira B 2008r 1.7 CDTi VIN W0L0AHM758G161004 - przebieg 204000 km nr rej.: 68-ZS-JV
Zafira ciąglę jakaś jest :)

siwucha82
Świeżak
Model:

#97 Post autor: siwucha82 » 18 cze 2012, 12:14

witam,
jako że jestem na etapie poszukiwań powiem że GM w dalszym ciągu miło udziela informacji o ostatnim przeglądzie.
Zainteresowała mnie zafirka z 2007 roku która miała mieć 140 tyś a jak się okazało po telefonie do GM w 2010 roku miała już 227 tyś :)
pozdrawiam
Łukasz

klotocki
Model:

#98 Post autor: klotocki » 18 lip 2012, 23:34

witam,
To dziwne, może dot. to tylko aut już zarejestrowanych w Polsce.
Ja niestety otrzymałem kilka dni temu mailem informację o włoskiej zafirce mniej więcej następującej treści:

Ze względu na nowa politykę firmy nie możemy udzielić Panu takich informacji. Prosimy o bezpośredni kontakt z.... i tu podana nazwa i adres serwisu we Włoszech.

Był to serwis który rzeczywiście zajmował się tym autem od samego początku.
pozdrawiam
Krzysiek

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Imię: Bodek
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Plec:
Kontakt:

#99 Post autor: Bodek » 19 lip 2012, 08:05

klotocki pisze:witam,
To dziwne, może dot. to tylko aut już zarejestrowanych w Polsce.
Ja niestety otrzymałem kilka dni temu mailem informację o włoskiej zafirce mniej więcej następującej treści:

Ze względu na nowa politykę firmy nie możemy udzielić Panu takich informacji. Prosimy o bezpośredni kontakt z.... i tu podana nazwa i adres serwisu we Włoszech.

Był to serwis który rzeczywiście zajmował się tym autem od samego początku.
I tak ma teraz być, pisałem o tym w innym temacie, zmiana miała wejść około 2 tygodni temu - widocznie właśnie ją wdrożyli :>
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

Awatar użytkownika
Maciek
-#Administrator
Auto: Z20LET
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Z20LET
Plec:
Kontakt:

#100 Post autor: Maciek » 19 lip 2012, 08:50

Ciekawe z czego to wynika.

Ułatwienie roboty oszustom od kręcenia liczników?

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Plec:
Kontakt:

#101 Post autor: Bodek » 19 lip 2012, 21:27

Maciek pisze:Ciekawe z czego to wynika.

Ułatwienie roboty oszustom od kręcenia liczników?
Wiadomo, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę :lol: lobby działa i nie przestanie, a "szaraczkowi" zawsze się dostanie, w tym wypadku - po kieszeni :!:

kostian
Debiutant
Model:

#102 Post autor: kostian » 21 wrz 2012, 22:08

Panowie - napisałem maila wczoraj i dzisiaj "piękna pani " z Opla wyśpiewała tajemnicę autka z Niemiec.
Ja jestem zadowolony - przebieg w ramach moich oczekiwań - tak więc system działa.
Pisałem tuutaj :polska@gm-customercare.com

Awatar użytkownika
koval
Debiutant
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z18XER
Plec:

już nie działa

#103 Post autor: koval » 19 paź 2012, 10:02

Niestety nie da się już uzyskać tych informacji ani poprzez e-mail ani poprzez telefon. Trzeba się zarejestrować na ich stronie ale jeśli dobrze zrozumiałem to trzeba być właścicielem auta. Szkoda. Cytuję odp na emaila:

Witamy serdecznie

W odpowiedzi na Panskiego maila z dnia 17.10.2012 roku uprzejmie informujemy, ze w zwiazku z zachowaniem przepisow o ochronie danych osobowych, informacje na temat samochodow, posiadanych przez klientow indywidualnych, beda mozliwe do uzyskania za posrednictwem strony internetowej www.myOpelService.pl, utworzonej specjalnie dla wygody klientow. Informacje na temat historii serwisowej auta, jego wyposazenia, beda mozliwe do uzyskania w kontakcie z wybranym poprzez strone internetowa autoryzowanym serwisem marki Opel. Dzial Obslugi Klienta nie moze takich informacji przekazywal.

Z wyrazami szacunku

Dzial Obslugi Klienta GM

W sobotę sprawdzam auto w ASO więc pewnie wtedy się uda uzyskać potwierdzenie pieczątek. Pewnie właśnie o to chodzi, żeby napędzić sprawdzających auta w ASO przed zakupem.

twardypt91
Mieszkaniec
Model:

#104 Post autor: twardypt91 » 30 paź 2012, 08:18

Czy dobrze zrozumiałem:
Dostęp do poziomu rozszerzonego uzyskasz po weryfikacji danych Twojego Opla w dowodzie rejestracyjnym w Autoryzowanym Serwisie Opla.
Jadę do najbliższego autoryzowanego serwisu, oglądają dowód, klikają w komputerze i bach mam historię swojego auta? Co było naprawiane, kiedy, jaki przebieg?

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Plec:
Kontakt:

#105 Post autor: Bodek » 30 paź 2012, 08:47

twardypt91 pisze:Czy dobrze zrozumiałem:
Dostęp do poziomu rozszerzonego uzyskasz po weryfikacji danych Twojego Opla w dowodzie rejestracyjnym w Autoryzowanym Serwisie Opla.
Jadę do najbliższego autoryzowanego serwisu, oglądają dowód, klikają w komputerze i bach mam historię swojego auta? Co było naprawiane, kiedy, jaki przebieg?
TAK - oczywiście, jeżeli było w ASO.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o auta, porady przed zakupem”