Przekładka wnętrza po lifcie do wersji z przed liftu

Wszystko o karoserii na zewnątrz i wnętrzu (naprawy blacharskie, szyby, fotele, tapicerka, plastiki, bagażniki dachowe itp.)

Moderatorzy: Sebu$, Tunio999

Wiadomość
Autor
lunatyk
Świeżak
Model:

Przekładka wnętrza po lifcie do wersji z przed liftu

#1 Post autor: lunatyk » 21 wrz 2017, 07:19

Podpowiedzcie mi proszę czy elementy wnętrza po lifcie typu fotele kanapa tylna , plastiki , tapicerki i tp. da się przełożyć do troszeczkę starszej wersji bez liftu i wszystko będzie idealnie pasować pod mocowania ?
Może przy okazji zapytam też o przekładkę silnika (benzynka), czy też będzie pasował .
Pytam dlatego bo rozbiłem zośkę ,i nie opłaca mi się jej naprawiać bo koszt naprawy przewyższa wartość samochodu , a wnętrze mam w idealnym stanie i mi go trochę szkoda ,
a u sąsiada jest zośka bez liftu , w super stanie blacharskim ale wnętrze ma zużyte , silnik też pewnie bym przerzucił bo mój jest w lepszej kondycji , ale czy wszystko będzie pasować ?

Awatar użytkownika
Sebu$
Zafiromaniak
Imię: Sebastian
Auto: Zafira B OPC + BRC
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z20LEH
Plec:
Kontakt:

#2 Post autor: Sebu$ » 21 wrz 2017, 07:39

przekładaj :ok:

różnica głównie w drugim rzędzie siedzeń, rolecie bagażnika i tym samym boczkami trzeciego rzędu - na to musisz zwrócić uwagę.
Reszta tapicerki to, to samo ;)
Nie jestem gruby i nie mam nadwagi. Wyniki są poprawne ! Ale kurde wyszło mi, że mam znaczny niedobór wzrostu :evil:
Obrazek
i już wiem, że nie jestem stary - jestem po prostu RETRO ....
:lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karoseria i wnętrze”